Zapojte se

Vadí Vám všudypřítomná devastace životního prostředí a chtěli byste s ní něco dělat? Zde naleznete možnosti, jak se zapojit.

Finanční dar
Soudní a správní poplatky. Cesty na místní šetření. Dendrologické posudky a biologické průzkumy. Hosting a doména tohoto webu, pytle na odpadky, rukavice, sazenice, občerstvení pro dobrovolníky…
Provoz spolku něco stojí a postupně zjišťujeme, že ho sami financovat nezvládneme. Momentálně spolku dáváme zhruba 3 hodiny našeho času denně a 35 000 Kč ročně, což není dlouhodobě udržitelné. Velmi uvítáme jednorázové i dlouhodobé příspěvky, které můžete zasílat přímo na hrazení konkrétních nákladů. Pokud nám zároveň napíšete prostřednictvím kontaktního formuláře, vystavíme Vám potvrzení o daru, který si následně můžete odečíst z daňového základu.

Pro platbu kartou a opakované příspěvky je možno využít platformu Liberapay. Z příspěvků prostřednictvím této platformy ovšem narozdíl od přímého převodu na účet odvádíme poplatky karetním společnostem. Pokud nás tedy chcete podporovat dlouhodoběji, je výhodnější nastavit trvalý příkaz.

Pokud chcete pomáhat finančně, ale nemůžete si dovolit přímo posílat peníze, můžete k nákupům přes internet využívat službu Givt, která funguje na provizním systému. Z každé provize jde polovina částky nám a polovina provozovateli GIVT.cz s. r. o. Využívání této služby Vás nic nestojí a můžete díky ní pomáhat, aniž byste museli přímo posílat peníze.

Členství ve spolku
Máte volný čas a chtěli byste ho věnovat ochraně přírody? Neváhejte se nám ozvat, popište, co Vás zajímá a určitě najdeme způsob, jak Vás do činnosti spolku zapojit.

Založení vlastního spolku
Jste součástí místní komunity? Štve Vás, že nemůžete mluvit do kácení či stavebních projektů ve Vašem okolí? Založte vlastní spolek a věnujte se tomu, co je pro Vás důležité. Rádi Vám do začátků poradíme.

Přesunout se na začátek